Bye life - 2.díl [In love]

4. února 2014 v 17:25 | Laila* |  Bye life


Probudila jsem se ve slunný den a dívala se kolem sebe kde je Aron, už tam nebyl. "Hmm.. Nejspíš šel domů," pomyslela jsem si, podívala se na hodiny a trošku se ušklíbla, protože bylo 11 hodin! Trošku jsem si šla zacvičit, abych byla v kondici.

Po cvičení jsem byla dost vyčerpaná, najedla se, vykoupala a vydala se ven. Napadlo mě, že bych mohla jít za Aronem. Ale to jsem nakonec vyloučila. Procházela jsem se jen tak po Riverview. Když v tom najednou mi někdo zakryl oči. Jasně, byl to Aron.

"Jééé ahoj Grace, jak ses vyspala? Promiň, že jsem ráno tak zdrhl, ale musel jsem si ještě něco zařídit," pověděl mi se skleslým pohledem. "Ale vždyť se nic neděje, jo fajn jsem se vyspala, děkuju. Přijdeš dnes?" zeptala jsem se Arona zvědavě. "Jestli chceš, abych ti dělal společnost tak jo," s úsměvem odpověděl. Já jen kývla.

Než Aron přišel, lehla jsem si na balkón na lehátko a přemýšlela o různých věcech. "Budeme spolu někdy? Proč mi nepředstavil ještě rodiče? Proč tu nemá žádné kamarády? Samé proč.. Na tyhle otázky prostě odpověď dostanu!" řikala si v hlavě.

Ani jsem se nenadála a už zvonil zvonek. "Už jduuu," křikla jsem z balkóna a rychle běžela dolů Aronovi otevřít. Už když jsem šla po schodech dolů, jsem se usmívala, protože ho zase uvidím. Jeden schod po druhym. Málem jsem spadla.
Hezky krok po kroku jsem došla ke dveřím a Aronovi otevřela.
"]

Kdyby Aron nevymyslel plán, asi by jsme se unudili. A jeho plán? Hraní her. Jo chvíli jsem protestovala, ale byla to docela zábava. Hodně jsme se u toho nasmáli. Bylo hezký jak jsem ho pořád porážela.

"Dojdu pro pití, chceš taky?" Stoupl si a pronesl. "Jasně, proč ne. Mám docela sucho v krku," souhlasila jsem.

Když byl dole, křikla jsem na něj. "Prosimtě nakrm mi rybičku, dneska jsem si ji koupila, děkuju," málem bych na ní zapomněla, musela jsem poprosit Arona. Vůbec se mi totiž nechtělo od telky. "Jo neboj se," ozvalo se ze zdola.

Začalo být šero. Pobídla jsem Arona, ať se jde semnou podívat na západ slunce. Bylo to nádherné. Dívám se takhle každý den. Vešla jsem na balkon a cejtim jeho tělo na tom mém. "Ach.." zamumlala jsem a usmála se jen tak pro sebe. "Mám tě moc rád Grace," řekl mi do ucha. "Arone.." Vůbec jsem nevěděla, co říct.

Tak tenhle díl je úplně o ničem :D Jsem tak přemýšlela a rozjede se to asi až v polovině 3.dílu :/ To je špatný:D No, snad to čtete, i když je to bezdějové. Ale já vám slibuju, že se to fakt rozjede :D Každopádně vám nemůžu nařizovat, aby jste to fakt četli :D Mě to baví psát, i když jsem hroznej amatér :) :D A 3. a 4. díl čekejte až příští týden:) Ať tu taky něco máte:)
 


Komentáře

1 downloady-thesims2 downloady-thesims2 | Web | 4. února 2014 v 17:43 | Reagovat

je pěkná.. :D a tak snad se to rozjede no, už by to chtělo nějakou zápletku :)

2 Fie§ta Fie§ta | E-mail | Web | 4. února 2014 v 18:13 | Reagovat

Tak jsem zvědavá, co se z tho vylíhne :)

3 Jerry Jerry | Web | 5. února 2014 v 16:31 | Reagovat

Moc pěkné, už se těším na další :)jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama