Bye life - 4.díl [I'm sorry]

22. února 2014 v 22:44 | Laila* |  Bye life


Když mi tohle Aron řekl, myslela jsem si, že se mu tam složim. Ale ne, já mu ještě ukážu! Každý večer jsem na to musela myslet. "Arone, proč jsi tak tvrdohlavý. Proč jsi mě tahal pouze za nos. Proč miluju zrovna tebe," na tyto otázky jsem hledala odpovědi celé noci a celé dny, ale žádné jsem neobjevila.

Ráno jsem se probudila do krásného dne, ale pro mě moc krásný nebyl. Řekla jsem si, že se půjdu podívat do parku, na moje a Aronovo místo. "Arone.. Chybíš mi," položila jsem si hlavu do dlaní a začala vzlykat. Slyšela jsem kroky. "Grace.." Ano, byl to Aron. "Grace! Já bych se ti chtěl omluvit a vše ti vysvětlit," co si jako o sobě myslí?! "Nech mě být, odejdi. Co po mě sakra ještě chceš," neměla jsem náladu se koukat na jeho přetvářky. "Slyšíš?! Odejdi!" Zvyšovala jsem hlas až odešel.

Z pohledu Arona

"Co jsem to sakra udělal?! Sienna mě nechala, Grace mě nechala. To jsem to hezky pos*al," opakoval jsem si pořád v koupelně. "Proč jsem Grace nechal odejít, když jí fakt miluju," zamyslel se a sklonil hlavu, začal jsem brečet. Ano, kluci také brečí. Já mám city. "Sakra! Proč jsem na Grace tak vyjel. Lhal jsem jí do očí, lhal jsem ji s tim, že jí nemiluju. Ale já ji miluju!" Litoval jsem každého slova, které jsem ji tenkrát řekl. Ale teď? Už je pozdě. Zítra za ní musim jít!

Jak jsem včera řekla, dnes za ní půjdu. "Snad mě něčím nepraští a vyslechne mě," bál jsem se toho, co mi řekne nebo jak zareaguje. Ale strach jsem musel překonat. Čím blíž jsem byl k jejímu domu, tím víc jsem se bál. "Grace, to co jsi viděla, bylo nedorozumění," opakoval jsem si cestou, co jí mám říct. Byl jsem hrozně nervózní.

Už jsem byl u dveří, zazvonil jsem a zachvěl se strachem. Crrrr... A nic.. Zazvonil jsem asi pětkrát a nikdo nevylezl. "Grace, otevři! Musim ti něco říct," už jsem cítil, jak mi slzy tečou po tváři. Pořád nic, Grace neotevřela. Otočil jsem se na patě a se smutným výrazem se vydal zpět domů.

Když v tom najednou .. "Arone?" Slyšel jsem její hlas! Hlas Grace. Projel mi mráz po zádech, slyším její hlas! Prudce jsem se otočil a rozběhl se k ní.. "Grace, dovol mi to vysvětlit. Prosím," prosil jsem jí ne div na kolenou. Chvíli váhala. Stála tam s rukama v pase a koukala na mě. Málem jsem se z jejího pohledu složil. "Dobře," prohlásila, skočil jsem jí tam skoro pod nohy jakou jsem měl radost. "V 8 pro tebe příjdu, vem si něco hezkého," snad toho nebude litovat řikal jsem si.

V 8 hodin jsem pro ní přijel svým BMW a odvezl ji do parku. Měla na sobě nádherné tyrkysové šaty. Vypadala nádherně přesně jako první rande, co jsem s ní měl. "Grace, teď mě poslouchej," nastražila uši a bedlivě poslouchala. "V první řadě bych se ti chtěl hrozně omluvit za to nedorozumění! Nebylo to tak, jak to vypadalo. Já tě nepodvedl, to ona mě do toho nutila! Vyhrožovala mi. To ti vysvětlím jindy, proč mi vyhrožovala. Teď je důležitá moje omluva. Miluju tě Grace a nikdy bych tě nepodvedl," dal jsem ji růži a obejmul. Slyšel jsem, jak se snaží zadržet slzy. Ale moc jí to nešlo.

Omlouvám se, že je málo obrázků, ale dneska a včera se mi simíci sekali, takže to docela trvalo:) Příště jich snad bude víc:)
 


Anketa

Čteš Bye life?

Ano
Ne

Komentáře

1 Samari Samari | Web | 23. února 2014 v 12:23 | Reagovat

Teď jsem pěkně napnutá jak to dopadne :D. Dobrý dílek, a obrázku podle mě akorát :-)

2 Jerry Jerry | Web | 23. února 2014 v 17:50 | Reagovat

Už se těším na další!

3 Fie§ta Fie§ta | E-mail | Web | 23. února 2014 v 18:54 | Reagovat

Pane jo! Proč mě tak napínáš?! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama